Корзина
14 отзывов
Гранитные изделия "КП Гранит"
+380 50 548 14 05
+380505481405
+380682209585

гранітна бруківка, купити бруківка оптом

Гранітна плита ― ціни і фотографії робіт, онлайн-замовлення, спецпропозиції.

Плита з Мансуровского граніту
Плити гранітні широко використовують для облицювання фасадів і в оформленні меморіальних комплексів. Плита з натурального каменю надійно захищає стіни від негативних впливів різних природних явищ, ніби дощ або сонце, мороз чи спека. Будівлі, облицьовані гранітними плитами, набувають особливої ​​величність, виразність і монументальність.

Компанія Граніт-Стандарт виробляє якісні плити з Мансуровского граніту. Цей вид граніту являє собою природний камінь дрібнозернистої структури з переважаючим однорідним малюнком, спокійного сіро-зеленого кольору. Цей вид граніту в основному не має яких-небудь вкраплень, що також вважається його незаперечною перевагою. Цей матеріал прекрасно підходить для зовнішньої обробки, завдяки високому рівню міцності і притаманною будь-якому граніту довговічності. Мансуровскій граніт може бути використаний без будь-яких обмежень, крім усього іншого він легкий в обробці. Плити з Мансуровского граніту застосовуються в будівництві, ландшафтному дизайні, різних елементах декору.

Компанія Граніт-Стандарт виробляє за вашим бажанням плити потрібних розмірів і в будь-яких обсягах з Мансуровского граніту.

плита гранітна плита з Мансуровского граніту
Ціна на плиту гранітну Мансуровском
Зображення
 

Плита з південно-султаевского граніту
Гранітні плити давно завоювали популярність. Їх використовують у будівництві для зовнішніх і внутрішніх робіт. Для облицювання цоколя і фасаду будівель, а також ступенів і ганку застосовується облицювальна гранітна плитка. Для укладання майданчиків та облицювання ступенів застосовується плитка мощення.

На виробництві компанії Граніт-Стандарт представлені гранітні плити з різних видів граніту, в тому числі і султаевского. Султаевскій граніт ― один із затребуваних в Уральському регіоні. Він має грубозернисту структуру і червоно-коричневий колір з чорними прожилками і рідко зустрічаються світлими вкрапленнями. Позитивними якостями цього граніту є довговічність, хороша стійкість до температурних перепадів і вологості.

Плити з Султаевского граніту застосовуються в основному в якості зовнішнього фасадного матеріалу. Сьогодні використання уральського граніту для зовнішнього оздоблення будівель є відмінним дизайнерським рішенням. Компанія граніт-Стандарт виробляє будь-які обсяги якісних гранітних плит з султаевского граніту і гарантує його оперативну доставку.


Плита гранітна Шрау Тау
Гранітні плити Шрау Тау знайшли широке застосування практично в будь-якому будівництві і обробці будівель. Вони несуть не тільки захисну функцію приміщень, але й надають витонченість і елегантність будь-якому приміщенню. А рівень міцністю, стиранням і морозостійкості робить його довговічним.

Плити з габро-норит Шрау Тау відрізняються темним чорно-зеленим або незвичайним сіро-чорним кольорами з зеленими цяточками, що дозволяє виробляти з нього оригінальні вироби, а зовнішнє облицювання такими темними плитами робить будови дуже презентабельними. Тому дизайнери часто вибирають цей граніт, якщо потрібно створити французька або вікторіанський стиль інтер'єру.

Плити гранітні Шрау Тау використовуються не тільки в зовнішній або внутрішній обробці ― їх також застосовують у ландшафтному дизайні або для виготовлення сходових маршів.

Фахівці компанії Граніт-Стандарт допоможуть вибрати відповідний відтінок, розрахують, приймуть замовлення, узгодять деталі і терміни виробництва, відвантаження та доставки плит з граніту Шрау Тау. Співпраця з нашою компанією перетворить ваші турботи в приємні клопоти.

 
Прайс на плиту гранітну
Фахівці компанії Граніт-Стандарт швидко розрахують вартість вашого замовлення і передадуть у виробництво. Плита гранітна виготовляється необхідних замовнику розмірів, кожне замовлення розглядається індивідуально. Передбачена доставка плити гранітної у всі міста країни. Знижки ― в залежності від обсягу замовлення, а так само і постійним замовникам.

Гранітні плити відрізняються довгим терміном служби, високою міцністю, низьким коефіцієнтом стирання, хорошою стійкістю до вологи і морозів. Завдяки цьому, вони ідеально підходять для облицювання щаблів і різних вхідних груп, а також для створення пам'ятних комплексів. Султаевское і Мансуровском родовища ― основні місця, де видобувають граніт на Уралі.


Плита гранітна ― відвантаження і доставка
Компанія Граніт-Стандарт виробляє плити з граніту Султаевского і Мансуровского родовищ в будь-яких обсягах. Наші кваліфіковані співробітники приймуть замовлення у виробництво. Відвантаження здійснюється на обговорених умовах, після оплати. Граніт-Стандарт здійснює доставку продукції до місця призначення у встановлені терміни.

Плити з граніту популярних родовищ ― Султаевского і Мансуровского, ідеально підходять для облицювання будівель і внутрішніх декоративних робіт. Плита гранітна надає облицьованої поверхні гарний естетичний вигляд.


Граніт на нашому складі

Граніт Південно-Султаевскій

Граніт крупнозернистий світло червоний з чорними вкрапленнями Один з найпоширеніших каменів Південно-Султаевского родовища.