Корзина
12 отзывов
+38 050 548 14 05
Контакты
КП Гранит
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380505481405 Галина Кирилловна
+380682209585 granitkp@gmail.com
Татьяна
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул. Киевская - 18
Карта

Брусчатка гранитная в Житомире

Гранитная брусчатка в Жиомире – невероятно привлекательный и долговечный строительный материал, используемый преимущественно для мощения дорожек, аллей и троп на приусадебных участках и в парках городаД непропетровска. В зависимости от вида обработки, брусчатка гранитнаяподразделяется на несколько видов. Колотая, пилено- колотая, колотая брусчатка. Также она отличается по размеру и цвету камня. Мы можем предложить вам любой из видов брусчатки перечисленных выше. Стандартные размеры брусчатки из гранита это 10х10х5, 10х10х10, 5х5х5, 20х10х5, 20х10х10. Возможно изготовление не стандартных размеров брусчатки по индивидуальному просчету. Пиленую брусчатку мы поставляем на полетах, колотую брусчатку мы перевозим в биг- бегах по 1.5 тонне и 2 тонне. Брусчатка в Житомире серая изготавливается из покостовского гранита, черная брусчатка (темно серая) мы изготавливаем из габбро. Красная брусчатка имеет очень обширный выбор разновидности, камня который лучше вам подобрать у нас на офисе из имеющихся образцов. Также мы можем предложить Вам наши бригады для укладки натурального камня.Гранитная брусчатка Житомир укладывается заранее на подготовленную основу. Чаще всего, в качестве такой основы используют щебень, песок, бетон, либо гравий. Толщину слоя и вид основы определяет специалист-укладчик, учитывая множество индивидуальных факторов, таких как характер и цель дорожного покрытия, а также климат территории, где расположен участок. Очень важно обратиться к опытному специалисту, ведь от качества укладки зависит не только внешний вид вашей дорожки, но и то, как долго она вам прослужит. Брусчатка из гранита - материал предназначенный для укладки садовых дорожек, подъездных площадок, тропинок и больших площадей. Она имеет вид куба. Брусчатка бывает: Колотой, Пилено-колотой, Полно-пиленной. Колотую брусчатку получают путём обтёсывания камня с 6-ти сторон, камень принимает форму куба, но с не идеальной геометрией. Пиленно-колотую брусчатку получают путём обпила камня с 4-х сторон и обкола с 2-х, такая брусчатка имеет идеальную геометрию по периметру и незначительные неровности на фасадной и тыльной стороне. Полно-пиленная брусчатка получается путём обпиливания камня с 6-ти сторон, такая брусчатка имеет идеальную гиометрию. Наиболее прочная брусчатка из гранита, песчаника, кварцита и доломита. Брусчатка прочный, долговечный и очень красивый материал. Дорожки из брусчатки в Житомире служат веками, ведь не даром в средние века все основные улицы мостили каменной брусчаткой. 

facebook twitter
в виде галереив виде списка
1 2
Брусчатка гарнитная - це однакові за розміром бруски граніту, базальту та інших гірських порід, що використовуються в ландшафтному дизайні для тротуарів, площ і вулиць при реставрації старовинній частині міста. Останнім часом часто застосовується на присадибних ділянках у поєднанні з іншими ландшафтними рішеннями з каменю.

Брусчатка ціна на яку в нас нижче, ніж у конкуррентов, за якістю завжди на вищому рівні!

Як тольок ви захочете купити бруківку або просто виникнуть питання - відразу телефонуйте нам! Безкоштовно проконсультуємо, покажемо зразки, варіанти ландшафтних рішень з бруківки.


 
Мощення брусчатки вимагає високої майстерності і вправності, але всі зусилля варті того!
бруківка, мощення бруківкою, купити бруківку минск, бруківка бруківка, мощення бруківкою, купити бруківку минск, бруківка

Ландшафтний дизайн включає в себе безліч об'єктів, серед яких не останнє місце займають паркові та садові доріжки. Їх оформляють з використанням різних дорожніх покриттів, серед яких особливою популярністю користується бруківка. Для її виробництва використовують натуральний і штучний камінь, а також бетон. Форма і товщина бруківки може бути різною.

Грнаитная брусчатка має ряд переваг в порівнянні з іншими матеріалами, і по праву вважається одним з найкращих варіантів для мощення тротуарних доріжок і майданчиків. Серед її позитивних властивостей можна виділити довговічність, високу міцність, стійкість до згубному впливу навколишнього середовища. Бруківка добре піддається ремонту і з нею легко працювати.
бруківка, мощення бруківкою, купити бруківку минск, бруківка бруківка, мощення бруківкою, купити бруківку минск, бруківка

Сьогодні великим попитом у споживачів користується вібропресована бруківка. До її складу входять бетонні суміші, а також барвники, що зумовлює невисоку вартість цього покриття. За рахунок високої міцності така бруківка може витримувати великі навантаження, тому нею можна укладати не тільки паркові і дачні доріжки, але й облаштовувати автомобільні дороги, парковки і торгові майданчики.

Завдяки технології випалення глини отримують клінкерну брусчатку. Під впливом високих температур мінеральні речовини, що містяться в глині, тверднуть і перетворюються на твердий моноліт. Завдяки цьому клінкерна бруківка може конкурувати з натуральним каменем. Це покриття має ряд достоїнств і широко використовується для облаштування садових ділянок, прибудинкових майданчиків, паркових стежок і зон відпочинку. Завдяки широкій колірній гамі клінкерну плитку можна укладати в хитромудрі орнаменти і малюнки.
Ще одне покриття, що відрізняється підвищеною міцністю і довговічністю, - гранітна брусчатка. Граніт здавна використовували для мощення площ, мостів і доріг, тому його прекрасні експлуатаційні якості перевірені століттями. Плитка з граніту витримує серйозні механічні дії. Зовнішній вигляд і первинні властивості гранітної бруківки залишаються незмінними протягом п'ятдесяти років. Крім цього гранітна бруківка відрізняється естетичною привабливістю, її не потрібно додатково захищати від негативного впливу природних факторів. Завдяки тому, що граніт легко піддається обробці, з нього можна виготовити плитку різної форми для втілення самих цікавих дизайнерських ідей.

Варто виділити ще один, порівняно новий вид покриття, - гумову бруківку. Цей матеріал не токсичний, безпечний для навколишнього середовища і досить практичний. За допомогою гумової бруківки облаштовують дитячі майданчики, тераси, спортивні доріжки. Дуже часто таке покриття зустрічається на територіях шкіл, дитячих садків, спортивних секцій.