Корзина
12 отзывов
+38 050 548 14 05
Контакты
КП Гранит
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380505481405 Галина Кирилловна
+380682209585 granitkp@gmail.com
Татьяна
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул. Киевская - 18
Карта

ПАМЯТНИКИ * МОНУМЕНТЫ * МЕМОРИАЛЫ

Памятники, мемориалы, монументы по вашему дизайну, пожеланию. Комбинирование гранита разных цветов. Вырезании роз, крестов, узоров на граните. Профессиональная работа художника, оживляющая портреты на граните. Подробней здесь: http://granit-kp.prom.ua
facebook twitter
в виде галереив виде списка
Протягом багатьох років технології виготовленні пам'ятників змінювалися. Проте зараз, як і раніше для виготовлення пам'ятників використовують в основному граніт і мармур, а також їх різновиди. З причини складності догляду за мармуром і його недовговічності в порівнянні з гранітом, для виготовлення пам'ятників мармур використовується рідше і найчастіше - це вставки в гранітну основу.

У торгівлі гранітом дуже часто називають інших магматичних «родичів» цього каменю, наприклад: габро, андезит, базальт, гнейс, діабаз, діорит, змійовик, ліпарит, порфір, серицит, сієніт, сланцевий кварцит, трахіт, фельдшпатоидов.
Переваги пам'ятників з граніту

Завдяки особливим властивостям граніту, пам'ятники з цього каменю володіють «якістю вічності», тобто залишаються в незмінному стані дуже довго і не вимагають постійного догляду після його установки. Крім того, на чорний граніт (габро) після його шліфовки можна нанести гравіювання (фото, малюнок, епітафію).

Переваги пам'ятників з граніту:

    
довговічні завдяки морозостійкості і корозійної стійкості;
    
не бояться сонця і практично не тьмяніють;
    
покриваються тріщинами з часом;
    
не бояться ніяких чистячих засобів як мармур;
    
не залишаються розводи від опадів (дощ, сніг).

Про граніті

Граніт - це унікальний природний камінь, що займає 2 місце після алмазу по своїй міцності, при цьому існує величезний вибір кольорів і фактур цього каменю. Завдяки цьому, практично, всі стародавні архітектурні пам'ятники створені з граніту.

Склад граніту - це в основному кварц і польовий шпат. Шпат - визначає колір граніту (найчастіше світло-сірий, рідше рожевий, жовтий, червоний і іноді зелений). Кварц - видно як склоподібні, безбарвні зернятка (іноді голубуваті) і буває різного діаметру менше 1 мм і до 10 мм. Дрібнозернистий граніт більш міцний і стійкий до атмосферних явищ і дорожчий.

Освіта граніту відбувається при повільному охолодженні магматичної лави на великій глибині. Походження граніту досить різноманітне. До Білорусі граніт привозять в основному з Росії (Урал, Карелія), Україна, Індії, Китаю. Камінь кожного рудника має свою особливу фактуру, колір, зернистість.

Наша компанія використовує найякісніший граніт з Карелії (Росія), Швеції, України
Властивості і переваги граніту:

    
довговічність (термін руйнування більше 1000 років);
    
міцність (щільність граніту доходить до 3000 кг / куб.м .; міцність в 2 рази більше, ніж у мармуру);
    
водонепроникний (практично не вбирає вологу);
    
морозостійкий (не змінює свої властивості протягом 300 циклів замерзання і відтавання);
    
екологічний (радіаційно безпечний);
    
багатий фактурою (неполірований добре поглинає світло, а відполірований відображає як дзеркало);
    
багатий квітами (граніту властивий більш холодні кольори: сірий, червоний, зелений);
    
добре поєднується з іншими матеріалами і видами каменів (мармур, габро).

Головний недолік граніту - його вартість - вже давно подоланий за рахунок вдосконалення технологій видобутку та обробки, тому вартість пам'ятників від компанії КП Гранит доступна для всіх верств населення України.