Корзина
12 отзывов
+38 050 548 14 05
Производители
Контакты
КП Гранит
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380505481405 Галина Кирилловна
+380682209585 granitkp@gmail.com
Татьяна
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул. Киевская - 18
Карта

Гранитные фонтаны шары, Декоративные шары из гранита

Гранитный шар фонтан станет украшением любого фасада вашего дома или у вас в саду. Также гранитные шары могут служить как ограничители проезда машин в городах мегополесах. Мы изготовим шары из любого камня Украинского месторождения, серого, черного и красного гранита, а также из желтого песчаника.

Фонтаны из гранита

Фото: Фонтан из гранита

facebook twitter
в виде галереив виде списка

Граніт є матеріалом, який поважають багато поколінь скульпторів, архітекторів, дизайнерів. Цей матеріал цінують за довговічність, надійність, низький рівень поглинання води, а також за солідний і фундаментальний вид, який робить його універсальним матеріалом для проведення оздоблювальних робіт.

Граніт у своєму складі містить польовий калієвий шпат, слюду, кварц, плагіоклаз. Цю гірську породу добувають практично в усьому світі. Матеріал не втратив своєї актуальності на сьогоднішній день. Його гідно оцінюють за такими якостями, як твердість і фортеця, які були відомі багато років тому.
Фонтани із граніту

Фото: Фонтан з граніту

З граніту можна виготовляти не тільки надгробні пам'ятники, плити і бруківку, а й фонтани, які стали дуже популярними на сьогоднішній день. Вони можуть надати території навколо будинку шикарний вигляд. Фонтани із граніту доречно розміщувати в таких місцях, як парки, міських площах, скверах, терасах, територіях офісної будівлі.
Де можна встановлювати фонтани з граніту?

Їх можна побачити не тільки на вулиці, але і всередині приміщення. Вироби в середині будівель вказують на статус організації, а також вишуканість смаку господаря.

Гранітні фонтани надають відвідувачам впевненість у стабільності організації, а відпочинок біля нього створює додатковий затишок. Такі якості каменю, як фундаментальність, витонченість форм дарують багатьом впевненість у завтрашньому дні. Основною характеристикою граніту є його міцність.
Гідність натурального каменю

Сьогодні знову стали популярні натуральні матеріали, до яких можна віднести і фонтани з граніту. Основними перевагами є: міцність, природний блиск каменю, довговічність, елегантність, продуманий дизайн. Використання сучасних технологій обробки граніту і новітнього обладнання дає можливість фахівцям створювати такі фонтани з граніту, якими зможе милуватися не одне покоління.

Такі вироби з граніту можуть собі дозволити справжні цінителі краси, які віддають перевагу бездоганній якості за будь-яку ціну. На будівельному ринку сьогодні пропонують альтернативу граніту ― це литі фонтани з мармуру або бетону, які отримують штучним шляхом.

Фонтани із граніту є вдалим придбанням, над яким не владні капризи природи і час. Ці вироби не тільки прикрашають територію і надають їй благородний вигляд, але також приносять задоволення. Крім цього матеріал володіє відмінними декоративними якостями за рахунок різноманітності колірних відтінків. А також використовують різні прикраси у вигляді куль, кубів, які підкреслюють його монолітність і природну красу. Його вважають благородним каменем, який любить строгі форми. Фонтани із природного каменю привнесуть ноту благородства в інтер'єр приміщень та навколишнього його території.