Корзина
12 отзывов
+38 050 548 14 05
Контакты
КП Гранит
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380505481405 Галина Кирилловна
+380682209585 granitkp@gmail.com
Татьяна
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул. Киевская - 18
Карта

Бордюр гранитный Житомир, Украина

Бордюр гранитный, поребрик из гранита любой из этих дорожно строительных материалов вы можете заказать в нашей компании. Мы предлагаем Вам бордюр из гранита украинского месторождения Житомир, имеющий разнообразные оттенки, размеры и методы обработки. Обычно у нас заказывают пиленный бордюр с технической фаской размер которой оговаривается с заказчиком. К методам обработки гранитного дорожного камня относятся также полировка и термообработка. Бордюр мы доставляем в Украину в любую точку на полетах что облегчает удобство разгрузки краном. Снятие фаски с гранитного бордюра мы предлогам осуществлять уже на объекте когда бордюр уже установлен,что обеспечит наиболее ровную, точную и одинаковую фаску. Бордюр как правило может быть полированный или как чаще всего просто пиленный.

facebook twitter
в виде галереив виде списка
Бордюри з граніту, також незамінні і в ландшафтному дизайні, де вони відіграють одну з ключових ролей. Мало хто захоче використовувати у своєму дворі низькоякісні матеріали, що втратять свій зовнішній вигляд в процесі експлуатації. Гранітні бордюри Київ, зможуть надати будь-якого ділянці закінчений і досконалий зовнішній вигляд.
На відміну від бистропортящихся і не презентабельних бетонних бордюрів, гранітні бордюри Коростишів мають тривалий термін експлуатації і отримали величезну популярність в перевантаженому транспортом мегаполісі.
При умовах рясних опадів та інших, поганих для дорожніх покриттів факторів, звичайні матеріали не справляються з навантаженням. Якщо бордюри купити з бетону, вони будуть уразливі перед окисними процесами, які відбуваються в атмосфері. Їх стійкість до вібрацій, так само не викликає ні якого довіри. Хоч на ці бордюри ціна набагато нижча, ніж коштують гранітні бордюри, вони вже не відповідають високотребовательним стандартам сучасного життя. На зміну застарілим матеріалами прийшов тротуарний бордюр з граніту, який здатний витримати всі окислювальні, вібраційні і фізичні процеси, що діють на бордюри. Саме тому гранітні бордюри мають таку популярність і затребуваність при будівництві доріг і оформленні приватних дворів.
Тротуарні бордюри з граніту мають високі терміни експлуатації, які набагато перевищують аналогів з бетону.
Перед тим як тротуарні бордюри купити, необхідно взяти до уваги не тільки його колір, малюнок і структуру каменю. Гранітні бордюри ціна на які нижче інших, не відрізняються низькою якістю. Їх собівартість залежить скоріше від місця їх походження та якості обробки каменю. Наша компанія виробляє гранітні бордюри з каменю, різних родовищ і квітів, про які Ви можете дізнатися в прайсі.
Тротуарні бордюри з граніту довговічні і зносостійкі, що проверенно століттями. Саме тому бордюри гранітні можуть створити монументальний вид дизайну вашого двору не на одне десятиліття.