Корзина
12 отзывов
+38 050 548 14 05
Контакты
КП Гранит
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380505481405 Галина Кирилловна
+380682209585 granitkp@gmail.com
Татьяна
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул. Киевская - 18
Карта

Декоративные изделия, колоны, вазоны, барельефы, урны, ограда.

За время своей работы на рынке Украины мы создали собственное производство по изготовлению малых и крупных архитектурных форм из бетона, бронзы и натурального камня. 

При підборі колон як декоративних елементів треба завжди не забувати про вигляді каменю, з якого надалі буде виготовлена ​​наша колона. Для виготовлення даного виду продукції завжди використовують граніт або ж габро, тому що, ці матеріали найбільш надійні та міцні завдяки своїм характеристикам.
Гранітні колони це - відмінний варіант для прикраси інтер'єрів та фасадів.
Наша компанія продає даний вид виробів тільки оптом, в деяких випадках можлива розніцаа
Олоне із природного каменю - найдавніші архітектурні елементи, що збереглися з часів античності. Їх використовували не тільки для оформлення екстер'єру замків, палаців і садиб, але і в якості міцної та надійної опори для окремих ділянок будівель. Застосування мармуру та граніту у виготовленні колон, втілює собою справжню силу природи, приборкану умілими людськими руками. Широкий спектр кольорів і текстур колон, зовнішня обробка, фігурні деталі і всілякі малюнки, зроблять їх форми оригінальними і завершеними.
Компанія «КП Граніт» пропонує свої послуги проектування, виготовлення і монтажу колон із природного каменю з урахуванням Вашого стилю інтер'єру чи екстер'єру. Так само в послуги нашої організації входить доставка виробів в міста: Миколаїв, Одеса, Херсон.
Колона, як її тлумачать словники, - архитектонический елемент, який представляє собою споруду у вигляді циліндричного або багатогранного високого стовпа, який служить опорою в будівлі або окремо вартим монументом, а також усяка подібна колоні опора з будь-якого матеріалу. Це банальна і одночасно нестаріюча архітектурна деталь, інтерес до якої в сучасному інтер'єрі залишається стабільно високим. Таку її популярність сучасні дизайнери, архітектори та декоратори пояснюють вдалим поєднанням в ній прикрашаючих і опорних функцій.
Колона надає приміщенню урочистість і горде велич. Завдяки їй житло немов переймається образами класичної краси. Ці підкреслено високі, тріумфальні вертикалі служать, образно кажучи, свого роду знаками оклику в строфах інтер'єру. А можливі при їх застосуванні знаки питання вам допоможуть подолати професіонали нашої компанії.
Колони з граніту
Колони ідеально підходять для великих приміщень: презентаційних залів, кафе і ресторанів, а виконання колон з натурального каменю додасть закладів додаткову солідність і велич.

facebook twitter
в виде галереив виде списка