Корзина
12 отзывов
+38 050 548 14 05
  • КП Гранит
  • Товары и услуги
  • Лестницы из гранита и мрамора. Гранитные ступени в Украине. Лестницы из натурального камня в Житомир
Контакты
КП Гранит
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380505481405 Галина Кирилловна
+380682209585 granitkp@gmail.com
Татьяна
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул. Киевская - 18
Карта

Лестницы из гранита и мрамора. Гранитные ступени в Украине. Лестницы из натурального камня в Житомир

Добро пожаловать в раздел инновационной лестниц из натурального гранита или мрамора нашего сайта. Мы можем изготовить любые лестницы из любых натуральных материалов в любой части Украины. Наш заказ лестницы были установлены во многих престижных зданиях в Житомире такие как церкви , казино, банков, усадьбы, рестораны, ночные клубы и многие другие проекты. Если у вас есть идеи, мы можем положить положить ваши мечты в реальность ... Мы едем в любой точке Великобритании в шаблоне и подтянутым.   Единственное требование необходимо, так это детальный план вашей лестницы по электронной почте или по факсу к нам, чтобы мы могли точно оценивать работу. Есть много типов материалов, в которых мы можем изготовить идеальный лестницы для вашего проекта пределы бесконечны. 20 лет опыта в изготовление шаблонов и установить на заказ лестницы из гранита или мрамора по всем Донецке.

Гранитные лестницы это не заменимая строение который украшает фасады магазинов и административных зданий в Киеве. Ступени и подступенки из гранитных плит  это вечность , красота и надежность. Лестницы из гранита включают в себя также гранитные перила и балясины . Мраморные ступени  отлично подходят для строительства лестниц внутри вашего дома. Лестницы из гранита и мрамора не когда не выйдут из моды и будут служить вам века.

facebook twitter
в виде галереив виде списка
Лестницы з граніту ― ефектно і респектабельно!

Гранітні сходи

Чому саме граніт? Все просто ― гранітні сходи не скриплять, не горять, не деформуються і не гниють. Забудьте про ремонт і фарбування.

Раціонально використовувати граніт не тільки для внутрішніх сходів, а й для парадного входу будівель, так як завдяки міцності і майже нульовий стираності цього каменю, він безболісно витримує великі потоки людей.

Сходи можуть бути прямими, радіальними або криволінійними. Поверхня ― полірована або термооброблена (шорстка).


Для внутрішніх сходів краще вибирати полірований граніт, а от для зовнішніх сходів (вхідної групи) рекомендуємо використовувати граніт з термообработанной поверхнею з ефектом антиковзання. Ми і для свого старого офісу (а він знаходиться через дорогу від нинішнього) зробили вхідну групу з термообробленого граніту. Приїжджайте, подивіться і переконайтеся ― він і справді не ковзає!
А якщо візуально Вам більше імпонує полірована поверхня, то можна наклеїти абразивні стрічки з ефектом антиковзання або вирізати канавки (прорізи) для вставки металевої або щільної гумової стрічки. При необхідності Ви можете використовувати ці методи і для внутрішніх сходів.

Для облицювання готового основи сходів використовується типова плитка (60 * 30 сантиметрів) або плити, виготовлені за індивідуальними розмірами і лекалами з слебов.

Крім того зараз є в наявності готові ступені розміром 1500 * 360 * 30мм за дуже привабливими цінами:
Технічні аспекти:

Довжина гранітної ступені, вирізаної в розмір, обмежена розміром слябів, тобто 2-2,5 метра. Якщо розміри необхідних Вам ступенів більше, то вони будуть складатися з декількох частин. При монтажі стики заповнюються герметиком або клейовим складом і заполіровивается в площину каменю. Структура граніту зерниста, від чого склеєні частини виглядають практично однорідно.

Цілісна щабель з граніту виготовляється з слябів товщиною 2-3 сантиметри (переважно 3 сантиметри, так як це дає додаткову міцність і можливо вирізувати більшу за розміром деталь).

Глибина (ширина) ступені розраховується виходячи з суми ширини підстави, товщини клейового складу (розчину), подступенка і нависання.

Нависання ступенів виконує 2 функції ― естетичну і практичну (захист стику щаблі й подступенка від попадання вологи). Найчастіше використовується прорізання крапельника ― канавки на зворотному боці щаблі.


Ви можете вибрати гармонійну комплексну обробку Вашої сходи одним видом граніту або «пограти» з квітами і фактурами, наприклад:

    
вигідно виглядає полірований подступенок (вертикальна частина сходинки) у поєднанні з термообработанной проступью (горизонтальною частиною щаблі);
    
проступь одного кольору, а подступенок іншого;
    
скласти проступь або подступенок з каменю різних кольорів;
    
використовувати мозаїку на радісних елементах сходи для подступенков (візуально добре смотрітсямозаіка зі сланцю).

І не забудьте про плінтусах, майданчиках між сходовими маршами і підлогах з граніту!


ОТЖЕ, ПЕРЕВАГИ гранітні сходи:

    
Міцність, зносостійкість.
    
Придатність для будь-якого клімату (стійкість до впливу атмосферних явищ і кислот)
    
Водонепроникність ― граніт практично не вбирає вологу.
    
Простота догляду ― вологе прибирання якими миючими засобами.
    
Протиковзання (при термообробці).