Корзина
12 отзывов
+38 050 548 14 05
Производители
Контакты
КП Гранит
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380505481405 Галина Кирилловна
+380682209585 granitkp@gmail.com
Татьяна
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул. Киевская - 18
Карта

Гранитные лестницы и марши

Нужен настоящий шик? Хотите, чтобы лестница выглядела эффектно, но и служила долго? Заказывайте лестничные марши из гранита и мрамора.

Кожна драбина повинна відповідати трьом будівельним вимогам:

І тільки потім вже бути красивою і грамотно поєднуватися з інтер'єром будинку. Враховуючи всі ці чинники, найрізноманітніші архітектори виділяють два улюблених матеріалу для створення сходів ― граніт і мармур.
П'ять причин вибрати солідну гранітну обробку

Почнемо з того, що граніт ― це один з найбільш міцних каменів, який використовувався в архітектурі сотні і тисячі років тому. Його головні п`ять переваг:
Зупинимося докладніше на останньому пункті. Природний колір граніту варіюється в рамках 25 відтінків. Це означає, що його легко поєднувати з різними інтер'єрами.

Якщо врахувати той факт, що матеріал чудово піддається обробці, можна сказати, що сходові марші з граніту завжди будуть до місця.
П'ять аргументів на користь вишуканого мармуру

сходи з мрамораМрамор люблять за його витіюваті візерунки і дивовижні відтінки. Сходинки з цього матеріалу дійшли до нас з далеких тисячоліть. Що є кращим доказом довгої служби каменю.

Серед плюсів матеріалу відзначимо:
 


Матеріали ― і граніт, і мармур ― екологічно чисті і безпечні для здоров'я. Вони чудово виглядають в будь-якій обстановці, а спеціальні склади роблять ступені менш слизькими.

Такі сходи не скриплять, легко відновлюються і довго служать. Єдиний їхній недолік ― це досить велику вагу. Незважаючи на це, сходовий марш з мармуру виглядають досить легкими.
Ми виготовляємо сходи з граніту і мармуру за індивідуальним замовленням і пропонуємо повний перелік послуг:

Вартість сходів залежить від ціни обраного матеріалу граніту або мармуру та складності виробу. Наш досвід дозволяє гарантувати якість та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Відправляйте нам по електронній пошті технічне завдання (креслення з розмірами) і наші фахівці зроблять розрахунок ціни і проконсультують з усіх питань ― від вибору каменю до монтажу.
facebook twitter
Другие статьи