Корзина
12 отзывов
+38 050 548 14 05
Производители
Контакты
КП Гранит
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380505481405 Галина Кирилловна
+380682209585 granitkp@gmail.com
Татьяна
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул. Киевская - 18
Карта

Граніт Габбро діабаз - продаж в Києві, Житомирі Україні

На нашій планеті існує близько 4-х тисяч різних порід мінералів. Але найбільш часто зустрічається граніт. За що і отримав в геологічному середовищі назву "візитної картки Землі".

Процес утворення гранітів дуже тривалий. Для того, щоб вийшов камінь звичного нам виду, продукти виверження вулканів повинні повільно застигати глибоко в надрах землі протягом мільйонів років.

Граніт є полімінеральної породою, основу якої на 60-75% складають шпат і кварц. Ще 10-15% складають різні слюди, залізисті і магнезіальні силікати, піроксени і т.п ..

Калієвого польового шпату може міститися від 40 до 70%. Він забезпечує каменю рівномірний забарвлення, що варіюється в діапазоні від світло-сірого до насиченого темного, майже чорного. Нерідко також зустрічаються камені різних відтінків червоного, жовтого, рожевого, оранжевого та зеленого кольорів. Колір граніту визначається місцерозташуванням його родовища. Найбільш високо цінуються в якості декоративного матеріалу, є світло-сірі або мають блакитний відтінок різновиди граніту, що володіють дрібною зернистістю. В одному ряду з ними камені насиченого червоного кольору і зеленуваті з блакитним відтінком.

Міститься ж в породі кварц (його може бути від 20-ти до 40%) має вигляд зерен, покритих численними тріщинами. Латинське granum, від якого походить назва граніту, так і перекладається ― "зерно". Кварцові вкраплення найчастіше прозорі, однак можуть бути і блакитного відтінку. Розмір їх теж може бути різним від 2-х мм і більше. Чим дрібнозернистого граніт, тим більше термін служби виробів з нього.

Кварц в камені присутня не тільки самостійно, але і у вигляді кремнезему. Взагалі, за змістом кремнієвої кислоти граніти випереджають всі існуючі породи каменів, що мають магматичної походження. Найменший відсоток її змісту має граніт Габро Діабаз. У ньому кислота становить усього близько 25%.

Склад Габро, що добувається на Букинське родовища, що в Житомирській області на Україні, включає від 57 до 72-х% плакіоглаза, від 25 до 32-х% піроксену, 2-9% калішпат, близько 5% кварцев і не більше, ніж 3 % інших мінеральних складових.

Це, як і всі інші граніти, среднетвердая порода, об'ємна вага якої складає близько трьох тисяч кг / м.кв ..

Букинське Габро має дуже низьку здатність до водопоглинання (в відсотком обчисленні ця цифра може варіюватися в між відмітками в дві сотих і три десятих відсотка). Завдяки цьому його можна розморожувати і заморожувати дуже велика кількість ― близько 300 ― разів без втрати властивостей матеріалу.

Також ці граніти мають дуже хороші показники стійкості до стискам, що становлять від 153-х до 267-и МПа.

Характеристики стираності матеріалу представлені цифрою 0.69 g / cm.

Під впливом дуже високих температур, як і всі граніти, розтріскуються, так само як і внаслідок вибухових робіт при їхньому видобутку, при коливаннях температур і від сильних ударів.
facebook twitter
Другие статьи