Корзина
12 отзывов
+38 050 548 14 05
Производители
Контакты
КП Гранит
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38050680-97-29 Татьяна Андреевна
+38068220-95-85 granitkp@gmail.com
+38050680-97-29
+38050548-14-05Галина Кирилловна
Татьяна
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул. Киевская - 18
Карта

Гранитная плитка Житомир

Успіх гранітної продукції пояснюється просто
Граніт довговічний. Граніт економічний. Граніт аристократичний. Граніт екологічний.

Граніт довговічний. Термін служби мощених мостових обчислюється століттями. Вони протистоять механічним навантаженням, вібрації, руйнівній дії атмосферних явищ і температурних циклів. Бруківка не вбирає в себе вологу, бензин, хімічні розчини. Вона володіє інертним хімічним складом. Укладений по безцементного технології килим з бруківки вільно пропускає атмосферні опади, не вимагає точного дотримання ухилів. Після проведення ремонту інженерних комунікацій під бруківкою покриття легко відновлюється до початкового вигляду.

Граніт економічний. Гранітне покриття практично не вимагає ремонту. Зміст покриття з природного каменю обходиться в 7-8 разів дешевше, ніж покриття з асфальту або бетону.

Граніт аристократичний. Більшість людей асоціюють бруківку з натурального каменю зі шляхетною старовиною. Саме по мощених дорогах проносилися позолочені карети королів, лицарі поспішали на побачення до дами свого серця, а воїни вирушали в походи.

Граніт екологічний. На відміну від асфальтових покриттів, вона не відноситься до групи канцерогенних матеріалів.
Якщо розкласти вартість гранітної бруківки на термін експлуатації, вигода очевидна, так як при якісній укладанні реалізується принцип «зробив і забув», не кажучи вже про питання архітектури, естетичності і престижу.
facebook twitter
Предыдущие статьи