Корзина
12 отзывов
+38 050 548 14 05
Производители
Контакты
КП Гранит
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380505481405 Галина Кирилловна
+380682209585 granitkp@gmail.com
Татьяна
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул. Киевская - 18
Карта

Брусчатка гранитная Житомир

Гранітна бруківка з натурального каменю - вічний матеріал для мощення. Щорічно в будівельній сфері з'являються нові і більш технологічні матеріали. Однак надійний і довговічний натуральний камінь, популярність якого обчислюється тисячоліттями, як і раніше залишається затребуваний. До того ж, на відміну від синтетичних продуктів, граніт є символом матеріального благополуччя, престижу і стабільності.

Сьогодні цінителі естетичного вигляду, тривалого терміну експлуатації і високих експлуатаційних характеристик при виборі покриття для мощення майданчиків біля будинку, при облаштуванні території парковок і заправних станцій, а також для будівництва доріг різного призначення віддають перевагу високоякісної гранітної бруківки, виготовленої з натурального каменю. Бруківка з граніту не потребує реклами чи інших шляхах просування на ринок, адже натуральний камінь - це дійсно досконалий і вічний матеріал.
Бруківка натурального граніту: особливості та сфери застосування

При виборі матеріалу для дорожнього покриття доведеться пред'явити масу вимог, серед яких:

    
довговічність;
    
екологічність;
    
стійкість до механічних пошкоджень і хімічної дії;
    
збереження початкових властивостей і ідеального образу навіть при безлічі циклів замерзання і відтавання і при перепадах температур;
    
мінімальне вбирання вологи і відповідно відсутність руйнувань породи від замерзлої води;
    
можливість благоустрою різних територій - присадибних ділянок, стоянок, заправних станцій, пішохідних зон, набережних і площ;
    
економічність і вкрай рідкісна необхідність в ремонті;
    
гідний зовнішній вигляд.

Всім цим вимогам відповідає гранітна бруківка від виробника в Житомирі. З таким покриттям будь-яка площа і майданчик набуває аристократичний вигляд, як все набережні Санкт-Петербурга.

Сфера використання:

    
в архітектурі;
    
у благоустрої;
    
в ландшафтному дизайні;
    
в дорожньому будівництві;
    
в сфері ритуальних послуг.

У приватних забудовників затребуваний даний вид мощення при облаштуванні:

    
майданчиків перед будинком;
    
для оформлення ганку і укладання ступенів;
    
доріжок на території ділянки;
    
як бордюрів;
    
у вигляді прикраси при організації ставків, альпійських гірок, кам'яних садів і клумб, а також підходів до них.

Переваги при покупці натуральної гранітної бруківки від виробника

Затребувана брусчатка з натурального граніту в якості тротуарної плитки та бордюрів за рахунок простоти монтажу, а також можливості пристрою рівного покриття на нерівній поверхні. Рішення купити бруківку з граніту дозволить ідеально оформити місця примикання до ливневки, люків, рейках і отмостке біля будинку.

На перший погляд гранітна брусчатка ціну має на порядок вище інших дорожніх покриттів, однак жодне з них не прослужить так довго - зміниться кілька поколінь, а даний матеріал буде виглядати як новий. Мінімальний термін експлуатації - 500 років, ніж асфальт і бетонне покриття, які зберігають свої первинні властивості близько 5 років, похвалитися точно не можуть.

Брусчатка гранитная за ціною виробника - це єдиний матеріал, який ви сміливо можете розбирати і перевозити на нове місце. Вона навіть при повторному використанні своїх властивостей і зовнішнього вигляду не втрачає.

Зустріти гранітну бруківку в Житомирі, вік якої переступив кілька століть, можна часто-густо.
Особливості виробництва гранітної бруківки

Гранитная брусчатка купити сьогодні можна в асортименті форм, розмірів і товщини - квадратної, прямокутної, «на конус» і шестигранною, а також різних відтінків і виготовлену різними способами. Купити гранітну бруківку в Житомирі пропонують багато організацій, проте компанія «КП Гранит» надає найкращі умови:

    

Рішення купити бруківку з граніту - впевненість в тому, що навіть вашим правнукам не доведеться замислюватися про її перекладки. Саме цей матеріал укладати необхідно в місцях з високою прохідністю - там, де потрібна «висока витривалість».

Існуючі види бруківки і технології виробництва

Кожен з видів має відмінні експлуатаційні характеристики, високою міцністю і тривалим терміном служби, а асортимент її дозволяє підібрати варіант у відповідність з архітектурної задумкою. На сучасному ринку займає лідируючі позиції серед безлічі матеріалів для мощення. Залежно від якісних характеристик і області використання бруківка з граніту ділиться на види:

    
«Габро»;
    
бетонна;
    
колота - виготовлена ​​методом ручного кілки або машинним способом, з недоліків слід відзначити незначну нерівність лицьової поверхні і щілини між брусками;
    
колото-пиляна - нижня і лицьова поверхні ідеально рівні і при цьому неслизькі поверхні, стійкі до вібрацій;
    
пилено-колота - ідеальна рівність з 4-х сторін, в результаті отримують мінімальні зазори між цими своєрідними цеглинами;
    
полнопіленная бруківка - плитки з граніту, можуть бути будь-якого розміру, найбільш затребуваний вид бруківки з натурального граніту сьогодні.

Бруківка гранітна, ціна на яку в компанії «КП Гранит» оптимальна для ринку будівельних матеріалів, є дійсно міцним покриттям і термін його служби обчислюється століттями. Можна сміливо сказати, що це вічний матеріал за доступною вартості.
facebook twitter
Другие статьи