Корзина
14 отзывов
Гранитные изделия "КП Гранит"
+380 50 548 14 05
+380505481405
+380682209585

Пиляна гранітна бруківка виготовлення та продаж

Компанія "КП Гранит" виготовляє повний перелік матеріалів з граніту для мощення та благоустрою: гранітної бруківки, гранітних плит мощення, бруківки, тротуарної плитки, бордюрів з граніту. Гранітна бруківка поділяється на колоту бруківку, пиляну бруківку, пилено-колоту бруківку.
Купити гранітну бруківку, гранітні плити мощення, а так же, такі вироби, як «Колота бруківка з червоного граніту» можна на виробничому складі «КП Гранит» у Житомирі.

Пиляна гранітна бруківка - це паралелепіпед малої площі (зазвичай до 0,03 м.кв.) з граніту, у якого верхня і нижня поверхня отримана пилянням, при цьому лицьова сторона може бути додатково піддана термообробці, бучардірованіе, шліфування, полірування, лощенню або водоструминної (аква) обробці. До пиленой бруківці зазвичай відносять полнопіленная бруківку, у якій всі бічні сторони пилені, пилено-і колоту (з слябів) бруківку, у якій дві або чотири бічні сторони колоті. Переважна кількість пиленой гранітної бруківки виготовляється прямокутної і квадратної форми, але бувають і екзотичні види пиленой гранітної бруківки неквадратні форми в проекції лицьової частини: ромбоподібний, трапецієподібний, трикутний і т.п. Буває бруківка навіть з «замками» для фіксації з сусідніми елементами укладання для запобігання можливого зсуву бруківки один щодо одного. Для позначення видів гранітної бруківки деякі виробники виробів з граніту і мармуру застосовують власні абревіатури і класифікації. Так, полнопіленная гранітну бруківку називають також МПП - камінь малорозмірних полнопіленная, а пилено-колоту з слябів бруківку називають КШП - камінь штучний колотий або МКПЗ - малорозмірних камінь з пиленой заготовки.

Пилено-колота гранітна бруківка від виробника. Продаж за вигідними цінами зі складу
Пиляна гранітна бруківка - порівняно молодий матеріал в масовому будівництві та благоустрої. Якщо застосування колотої бруківки налічує кілька тисячоліть, то історія повно-пиленой і пилено-колотої гранітної бруківки не набере і сотні років. Для виготовлення бруківки використовуються міцні породи натурального каменю, найчастіше граніти. Розвиток технології пиляння граніту і зниження собівартості цього процесу до того рівня, щоб ціна пиленой гранітної бруківки дозволяла застосовувати її при масовому будівництві, відбулося тільки в 20-му столітті. У другій половині двадцятого століття відбулося масове впровадження технології алмазного пиляння і поступове падіння ціни розпилу, перш за все, гранітів, діабазів, кварцитів та інших міцних порід. Це пов'язано з тим, що поява технології одержання синтетичних алмазів дозволило різко знизити ціну алмазного інструменту. Для пиленой бруківки саме собівартість пиляння є найважливішим параметром, що визначає її ціну. Наприклад, для отримання 1 метра квадратного готової полнопіленная бруківки розмірами 100х100х100 мм необхідно зробити 6 метрів квадратних пиляних поверхонь.

Можна порівняти різні види гранітної бруківки по співвідношенню ціна - споживчі властивості. З точки зору окупності витрат, найбільш дешевим матеріалом є колота бруківка. Недоліком застосування колотої бруківки є підвищені зазори між камінням і нерівність лицьової поверхні до 1,5 см. Найбільш дорогим варіантом за ціною є повно-пиляна бруківка, що забезпечує найбільш комфортний варіант для пішоходів і надає привабливого вигляду. Середнє положення за ціною колото-займають пиляна і пилено-колота бруківка. Колото-пиляна бруківка колеться з попередньо пиляних гранітних слябів і має рівні верхню і нижню поверхні. Верхня лицьова сторона може бути термообработанной або бучардовану. Пилено-колота бруківка робиться з попередньо пиляних брусків ( «олівців») з граніту і має рівні чотири бічні поверхні, що забезпечує мінімальні зазори між камінням.

Бруківка колота з пиляного слябів з термообробкою. Сірий граніт Каменногорск. Виробництво, продаж за цінами виробника
Пиляна гранітна бруківка все активніше застосовується в будівельно-дорожніх роботах, благоустрій міських територій, заміському і котеджному будівництві, ландшафтному дизайні. Часто пиляну бруківку з граніту можна побачити на мощенні площ, дворових територій, доріжок в парках і скверах, на вимощення, що захищають фундамент будинку, тротуарах і проїжджій частині вулиць, площадок під автотранспорт, в заміському і котеджному благоустрій. Пиляна бруківка з граніту має всі переваги гранітних виробів для мощення, є міцним і довговічним матеріалом. Висока опірність граніту стирання забезпечує його тривалу службу навіть в місцях з інтенсивним рухом людей і автотранспорту. Мале водопоглинання робить граніт стійким до багаторазового замерзання відтавання, що дозволяє йому не руйнуватися десятки і сотні років в самому несприятливому кліматі. Граніт стійкий до будь-яких температурних перепадів і при будь-якому нагріванні не виділяє в атмосферу шкідливих речовин. Крім прекрасних експлуатаційних властивостей, граніт володіє і високими естетичними і декоративними характеристиками і благородним гідністю природного натурального каменю.

Пиляна бруківка 120х240х60 термо з сірого граніту Відродження за низькими цінами
Полнопіленая гранітна бруківка має строго задану геометричну форму і малі відхилення за розмірами. ГОСТ 32018-2012 «Вироби будівельно-дорожні з природного каменю» регламентує максимальне відхилення по довжині і ширині +/- 3 мм. Компанія «Граніт», завдяки оснащенню виробництва високоточними каменеобробний верстатами кращих Верстатобудівників каменеобробного обладнання Італії: компаній Pedrini SpA, GMM SpA, Terzago Macchine Srl забезпечує ще більш високу точність. Настільки висока точність виготовлення дозволяє укладати полнопіленная бруківку з граніту з мінімальними і рівними зазорами. Це робить мощення рівним і зі стабільними швами між елементами бруківки, а адже шви - це такий же важливий елемент дизайну мощення, як і сама бруківка. Саме чіткість ліній швів створює відчуття регулярності, може бути додатковим малюнком створюваним укладанням гранітної полнопіленная бруківки. Висока стабільність розмірів полегшує укладання полнопіленная бруківки. Верхня межа пиленой тротуарної бруківки рівна зі спеціально створеної бучардірованіе, термообробкою або водоструминної обробкою шорсткістю. Шорсткість необхідна для поліпшення зчеплення взуття пішоходів, особливо в сиру погоду, з бруківкою.

Полнопіленая бруківка з Димовського граніту (граносіеніта) 100х200х50 з термообробкою
Чинний стандарт на будівельно-дорожні вироби з природного каменю прямо забороняє використання матеріалів для мощення з пиленой, шліфованої, лощеной або полірованої фактурою лицьової поверхні на відкритому повітрі в місцях, де можуть ходити люди. Варто відзначити, що рівна з невеликою шорсткістю поверхню зручна для ходьби і прибирання, чим значно виграє у мощення з колотою бруківки. Основною перевагою гранітної бруківки, тротуарної плитки, а так само бордюрів з натурального каменю є довговічність, можливість повторного використання. Повно-пиляна гранітна бруківка має малі розміри, це дає при її використанні цілий ряд переваг. Малорозмірних елементів легко мостяться примикання до будівель, люків, водостоків, і т.д., особливо при нерівній лінії примикання. Саме малорозмірних бруківки робить її зручною при мощенні нерівного рельєфу. Полнопіленая бруківка добре підходить для укладання візерунком, при використанні декількох кольорів з дрібної бруківки можна створювати складні і докладні малюнки, орнаменти, декори. Малий розмір дозволяє використовувати при тих же навантаженнях бруківку з граніту меншої товщини, в порівнянні з плитами мощення, що дає значний виграш в ціні повно-пиленой бруківки. Наприклад, для місць, де може їздити легковий автотранспорт, використовують пиляну бруківку товщиною 50 мм. Плити мощення, при такій же навантаженості, необхідно використовувати товщиною не менше 80 мм. В цілому, полнопіленая гранітна бруківка - це найбільш якісний і зручний в укладанні і експлуатації вид бруківки з натурального граніту.

Пилено-колота бруківка з червоного граніту Кармен Ред (Carmen червоний) 100х100х50 мм
Пилено-колота з слябів (плити, пиленой заготовки) гранітна бруківка відрізняється від повно-пилено наявністю колотих бічних граней (або дві, або чотири). Це робить ціну пилено-колотої бруківки нижче. При цьому падає точність розмірів гранітної бруківки по довжині і ширині. Для колотої бруківки першого і другого класу по ГОСТ 32018-2012 «Вироби будівельно-дорожні з природного каменю» регламентує точність по довжині і ширині як +/- 10 мм, окремих вимог для пилено-колотої бруківки ГОСТ не містить. Колоті межі у пилено-колотої з слябів бруківки мають велику точність і виходять рівніше, ніж у повно-колотої бруківки. Особливо рівно ці межі виходять на бруківці з габро-діабазу і дрібнозернистих гранітів. Для крупнозернистих гранітів характерна нерівна лінія розколу. Наявність нерівних (колотих) граней призводить до збільшення товщини швів між елементами укладання і візуально міняє сприйняття мощення. Часто дизайнери навмисно використовують бруківку з пилені верхом і низом і колотими бічними сторонами для отримання необхідного ефекту сприйняття, як елемент, що поєднує порядок і дикість. Лицьова поверхня рівна і зручна для ходьби поєднується з природністю колотих бічних граней. В іншому, пилено-колота гранітна бруківка має всі переваги і перевагами повно-пиленой бруківки.

Ще однією перевагою пиленой тротуарної бруківки з граніту є мала кількість стандартних типорозмірів бруківки, застосовуваних у будівництві. Найбільш часто застосовуються три основних типорозміру полнопіленная бруківки: 100х100, 200х100 і 240х120 товщиною 50, 60, 80 і 100 мм. Типовими розмірами бруківки, при замовленні зі складу, є розміри 100х100х (50-100) мм і 200х100х (50-100) мм. Постійно на складі компанії ПетроМрамор у Всеволожську є пиляна гранітна бруківка з розмірами: 100х100х50, 100х100х60, 100х100х80, 100х100х100, 200х100х50, 200х100х60, 200х100х80, 200х100х100. Решта розміри бруківки квадратної і прямокутної форми, найчастіше, виробляються для конкретного об'єкта за індивідуальними замовленнями, наприклад, 50х50х50, 70х70х70, 80х80х80 і інші. Відносно мала кількість типорозмірів дозволяє налагодити масове виробництво пиленой бруківки з граніту, а масовість виробництва дає можливість споживачам придбати пиляну бруківку за низькими цінами.

Полнопіленая сіра бруківка з граніту Відродження розміром 100х200х80 мм.
Пиляна гранітна бруківка виробляється з граніту різних кольорів. На оптовому складі компанії «ПетроМрамор» завжди є пиляна бруківка з сірих, коричневих гранітів і граносіенітов, габро-чорних діабазов, жовтих гранітів, рожевих, червоних і зелених гранітів. Для укладання бруківки з двох кольорів є перевірені практикою поєднання. Часто використовують сірий граніт Відродження і коричневий Димовський, сірий Каменногорск граніт і Другореченскій габро-діабаз, рожевий Жельтау і світло-сірий Мансуровскій граніти. Крім того, широко застосовується бруківка з гранітів: Жалгиз, Балтік Грін, Балморал Ред, Ігл Ред, Кашина Гора, Ладозький, Носкуа-Ала, Кармен Ред інших гранітних родовищ Росії, Фінляндії та Казахстану. Візуально найцікавіше виглядає пиляна бруківка з граніту в поєднанні з плитами мощення (тротуарними плитами). Використання при мощенні елементів різного розміру і кольору дозволяє дизайнерам створювати цікаві і складні композиції, тому таке поєднання використовується все частіше. Добре з пиленой гранітною бруківкою і плитами мощення поєднується колота бруківка: колота з «олівця» (колото-пиляна бруківка, у якій верх і низ колоті, а бічні грані - пилені), так і полноколотая бруківка. Для обмеження площі мощення з гранітних матеріалів використовують гранітний бордюр різних перетинів і фактури обробки поверхні. Всі ці матеріали для мощення з граніту можна купити на нашому оптовому складі у Всеволожську.