Корзина
12 отзывов
+38 050 548 14 05
Производители
Контакты
КП Гранит
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380505481405 Галина Кирилловна
+380682209585 granitkp@gmail.com
Татьяна
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул. Киевская - 18
Карта

Граніт в будівництві та інтер'єрі

Граніт по праву можна вважати одним з універсальних матеріалів. Він володіє такими перевагами, як: довговічність; міцність; стійкість до перепадів температури і вологи; привабливий зовнішній вигляд.

Крім цього граніт - поширена гірська порода. Тому є одним з найбільш недорогих матеріалів. Саме тому його широко використовує в будівництві, ремонт, декорування, ландшафтний дизайн та інші сфери.
Граніт в будівництві


Дана гірська порода використовується в промисловому будівництві. Мости, станції метро, ​​арки на набережних, сходи і колони - все це створюється і зводиться з використанням граніту. Матеріал досить міцний і стійкий до зовнішніх чинників, тому служить десятиліття без втрати початкового естетичного вигляду.
 
Граніт використовується і в будівництві приватних будинків. Та ж сходи і перила виготовляється з цього матеріалу. Найчастіше його використовують, як облицювальний матеріал. Підстава сходів створюється з цементу, пінно-керамзитоблоков. За допомогою граніту каркасу надається привабливий зовнішній вигляд.
Граніт в інтер'єрі

Дизайнери використовують граніт, коли хочуть створити вишуканий і уточнений інтер'єр будинку або квартири. З граніту виробляють:
стільниці;
підвіконня;
тумби та підставки;
шафи;
ванні і т.п.
Популярність набирають кухонні комплекти, виготовлені з граніту. Їх вартість порівняно невисока, а різноманітність різні квіти, форми і авторські рішення дозволить знайти підходящий варіант.
Граніт в ландшафтному дизайні

Ландшафтні дизайнери також використовують граніт при створенні своїх проектів. Бордюри, доріжки, плити, каміни, пам'ятники і скульптури - словом, все те, чим можна прикрасити присадибну ділянку або громадський парк.
Попитом користуються цільні брили гірських порід. З їх допомогою створюються різні композиції. Це може бути струмок або водоспад, гірський схил зі зростаючим на ньому рослини, квіти. В даному випадку все залежить від побажань клієнта і цілей, які поставлять перед собою дизайнер.
Натуральна порода від ТОВ «КП« Граніт »

Наша компанія має великий досвід в роботі з гранітом. Ми намагаємося скоротити терміни обробки каменю, щоб ваші ідеї якнайшвидшим чином були реалізовані в дійсності.
Але крім цього ми прагнемо, щоб наші клієнти розуміли те, що саме вони замовляють. Для цього на сайті розміщені статті на різні теми, пов'язані з гранітом і природним каменем. Ознайомтеся з ними, щоб розвіяти всі свої сумніви.

facebook twitter
Другие статьи