Корзина
12 отзывов
+38 050 548 14 05
Производители
Контакты
КП Гранит
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380505481405 Галина Кирилловна
+380682209585 granitkp@gmail.com
Татьяна
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул. Киевская - 18
Карта

Гранітная брусчатка Житомир

Брусчатка гранітна дуже часто використовується при потужності дорог. Наверняка ви побачили дорогу з брусчатки в старих фільмах, коли, наприклад, чотири мушкетера скачут на своїй лошадях по городу і на вулицях цього міста вишиті брусчаткою з граніту. Ця матеріал і зараз досить часто використовується як дорожнє покриття. Незручно брусчатка з граніту може бути використана в загородних усадьбах, де всі стежки досить гладко висічені брусчаткою. Или же в деяких містах, де історично брусчатка використовувалася як основна матеріал для будівництва дороги, по сьогоднішній день можна знайти величезну кількість вулиць, поверхня яких набита гранітною брущатою.

Брусчатка колотая

брусчата колотая
Брусчатка пиленая

брусчатка пиленая з граніту
Брусчатка пилено-колотая

брусчатка пилено-колотая гранітна
Брусчатка з граніту, по порівнянню з дорожним покриттям з асфальту, має кілька переваг. Во-первых, брусчатка не боїться високої температури і сонця. Якщо асфальт може нагріватися, плавитися і, що ще гірше, скатитися хвилями у місцях гальмування автомобілів, то дорога з гранітної брусниці буде служити в аналогічних умовах не один десяток років. Наверное, Вам не раз приходилося побачити в містах на автобусних зупинках ділянки дороги, викладені брусчаткою, це одна з доказів її міцності та зносостійкості.

Ще одна перевага - це можливість швидко демонтировать елементи дороги з брусчатки, а потім потім вкласти зворотне. Це дуже зручно в тих випадках, коли, наприклад, під дорогою знаходиться каналізація або водопровід. Під час ремонту труб досить просто зняти брусчатку. Позже без особливих витрат ви зможете повернути її на перше місце. Якщо ж дорога буде з асфальтним покриттям, то доведеться його зняти, а потім укладати заново. Для цього потрібна спеціальна техніка (екскаватор або каток), а це коштує додаткових грошей. Якщо ж брусчатка використовується, то все набагато проще. Брусчатка може бути легко демонтирована, після чого можна провести необхідні ремонтні роботи, а далі майстер може вкласти її назад.

Гранітная брусчатка від виробника по найкращим ценам.
Компания Гранит КП може запропонувати продукцію з граніту за вигідною ціною, так як не є диллером, а має власний завод по обробці граніту. Всі наші вироби мають високу якість і можуть використовуватися не один десяток років. Нижче ви можете ознайомитися з нашим ціновим пропозицією. Єстественно, ціна може бути знижена, залежно від закупівлі вами об'єму.
 

facebook twitter
Другие статьи
  • Природний камінь у вашому домі дороги
    Натуральний камінь - це міцний і довговічний матеріал, в усі часи втілює надійність і престиж. Завдяки своїм фізичним властивостям, він дуже популярний в дорожньому будівництві та благоустрої. А його високі естетичні якості і тисячолітня історія
    Полная версия статьи
  • Граніт в будівництві та інтер'єрі
    Граніт по праву можна вважати одним з універсальних матеріалів. Він володіє такими перевагами, як: довговічність; міцність; стійкість до перепадів температури і вологи; привабливий зовнішній вигляд.
    Полная версия статьи