Корзина
12 отзывов
+38 050 548 14 05
Производители
Контакты
КП Гранит
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380505481405 Галина Кирилловна
+380682209585 granitkp@gmail.com
Татьяна
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул. Киевская - 18
Карта

Природний камінь у вашому домі дороги

Натуральний камінь - це міцний і довговічний матеріал, в усі часи втілює надійність і престиж. Завдяки своїм фізичним властивостям, він дуже популярний в дорожньому будівництві та благоустрої. А його високі естетичні якості і тисячолітня історія

А його високі естетичні якості і тисячолітня історія роблять його аристократом серед інших матеріалів. Не випадково дороги, вимощені каменем, називають «королівськими».

ГРАНІТНА бруківка
Бруківка - дорожньо-будівельний матеріал, що представляє собою бруски з природного каменю. Завдяки високій міцності, гранітна бруківка століттями здатна витримувати високі навантаження. Крім того, вона має підвищену стійкість до температурних перепадів і окислювальним атмосферним процесам. Саме тому гранітну бруківку раніше використовували для мощення на найбільш важливих і вантажонапружених ділянках доріг. До того ж, при необхідності проведення ремонтних робіт бруківку можна легко розібрати і укласти знову.

Залежно від способу обробки матеріалу розрізняють бруківку колоту, пилено-колоту і цельнопіленную. Ці різновиди відрізняються за ціною, зовнішнім виглядом брукованої поверхні, зручності і особливостям укладання.

Колірна палітра гранітної бруківки може бути різноманітною, і насиченість кольору з часом не втрачається. Підбором відтінків і форм брущатих каменів можна створювати справжні «кам'яні килими», квітучі під дощем яскравими фарбами (насиченість кольору вологого каменю значно збільшується).


Факт: Термін служби бетонної плитки - 15-20 років. Гранітна бруківка прослужить не менше 150 років.


БОРДЮРИ
Разом з матеріалом для мощення доріжок необхідно правильно підібрати бордюри. Будучи необхідною частиною вуличного декору, бордюрний камінь (або поребрик) служить для відділення проїжджої частини вулиць від тротуарів, газонів, площадок, а також в архітектурній обробці прилеглих територій, парків, набережних і меморіальних комплексів. Бордюри, виготовлені з граніту, мають природну природною красою, гармонійно вписуються в дизайн будь-якого об'єкта, надає йому монументальний і величний вигляд.

Можливість повторного використання, невибагливість в обслуговуванні і догляді, довговічність і підвищена стійкість до механічних і хімічних впливів навколишнього середовища - роблять гранітні бордюри все більш затребуваними в міському та приватному благоустрій.

facebook twitter
Другие статьи