Корзина
14 отзывов
Гранитные изделия "КП Гранит"
+380 50 548 14 05
+380505481405
+380682209585

Мистецтво мощення

Мистецтво мощення – це не тільки грамотне дотримання технології укладання плитки або бруківки на грунт, це, насамперед, правильний вибір відповідного матеріалу (як естетичним, так і за експлуатаційними показниками), а також високохудожнє рішення загального дизайну декоративного покриття, незалежно від його масштабів (тротуар, пішохідна зона, внутрішній дворик і т.п.). У Західній Європі орнаментированное покриття бруківкою і плитами мощення із граніту тротуарів і площ здавна стало невід’ємним елементом міського вбрання. Використання цього прийому у вуличній архітектурі має досить глибокий філософський обґрунтування: до 50% свого часу перебування на вулиці людина дивиться під ноги, отже "основна" архітектура може надавати на пішохода таке ж естетичне вплив, як і архітектура навколишніх будинків (звичайно, за умови відповідного художнього рівня мощення). При правильно знайденому вирішенні зовнішня кладка здатна утворити як єдине ціле з навколишнім середовищем і в цьому випадку людина, піднімаючи голову і переводячи свій погляд з мостовий на будівлю, отримує комплексне сприйняття від цього архітектурного ансамблю.
Мощення із природного каменю бере участь у формуванні міських вулиць, площ і тротуарів, оформленні садово-паркового ландшафту, майданчиків і двориків на присадибних і котеджних дільницях і т.п. Своєрідний малюнок мощення здатний об'єднати ансамбль площі або пішохідної зони, повідомляючи їй завершеність інтер'єру величезного залу…
На жаль, мистецтво кам'яного покриття в Росії до недавнього часу знаходилося на вельми невисокому рівні зазвичай це асфальт або тротуарна плитка з піску і бетону, погано поєднується з обробкою цоколів будівель (зазвичай гранітом), укладена без усякого малюнка або у вигляді смутного і одноманітного прямокутного орнаменту…Тим легше бачити сьогодні "свіжий струмінь", яку вносять в цю область архітектури деякі вітчизняні фірми і серед них, насамперед, торгово-виробниче об'єднання "Росгранит". Девіз цієї компанії – "від європейського дизайну в оздобленні приміщень до європейського дизайну в архітектурі!". Основним матеріалом для своєї діяльності об'єднання "Росгранит" вибрало граніт, справедливо вважаючи, що саме цей вид каменю здатний не тільки гідно прикрасити площа будь-якого міста і будь-який ландшафт, але і забезпечити високу довговічність покриття.
Гранітна бруківка, як вважає компанія, нерозривно пов'язана з історією європейського будівництва і несе в собі основні ознаки традицій і респектабельності. При цьому оптимальне співвідношення ціни і якості, необмежений термін служби, міцність і естетичність природного граніту ставлять його на перше місце серед матеріалів для мощення і ландшафтного дизайну. ТПО "Росгранит" займається виробництвом і постачаннями кам'яних матеріалів на території Росії, країн СНД і Балтії. Враховуючи зростаючий попит на якісні та довговічні матеріали оздоблювальні, в 2004 році об'єднання ввело в дію нове каменеобробне підприємство, яке є найбільшим у СНД спеціалізованим виробником гранітних матеріалів для мощення. Сучасне італійське обладнання дозволяє випускати до 5 тисяч кв.метрів колотою і до 3 тисяч кв.метрів пиляної і пилено-колотою бруківки на місяць. Близькість виробництва до родовищ дає можливість скоротити час виконання замовлень, а також знизити ціну кінцевої продукції.
Всі вироби, що випускаються належать до першого класу радиалогической безпеки і мають відповідні сертифікати, що дозволяє використовувати їх без обмежень, як в ландшафтному дизайні, так і в будинках, квартирах і офісах, при будівництві котеджів і станцій метрополітену.
За час свого існування ТПО "Росгранит" брало участь у поставках гранітної бруківки для благоустрою і мощення Кремля до 1000 річчю в Казані (10000 м.кв.), мощення Лаври г.Сергиев Пасад (5000 кв.м.), мощення площі м.перм (2000 кв.м.), мощення автостоянки в спортивно-стрілецькому клубі "Лисяча Нора" Московська обл., Дмитровський р-він. (6000 кв.м.), мощення Церкви Пресвятої Трійці г.Коломна, Новоспаське Монастир М.москва, меморіал до 60-ти річчя Перемоги у Борвихе, пам'ятник полеглим воїнам Великої Вітчизняної Війни в Шульгино.
На складі, розташованому на півночі Москви, є завжди в наявності не менш як 7 тисяч кв.м. різних матеріалів для мощення, великий асортимент лицювальних плит (з полірованої і термообробленої поверхнею), а також всіляких виробів з граніту (сходи, підсходи, бордюр, пам'ятники і т.п.); крім того, тут же є декоративний щебінь з граніту і кварциту, мармурова крихта різних фракцій, валуни і каміння для ландшафтного і садового дизайну. Об'єднання має також великим вибором піщанику різної товщини як "дикого", так і обробленого.
ТПО "Росгранит" має давні ділові і дружні зв'язки з провідними постачальниками природного каменю Китаю. На московському складі об'єднання широко представлені граніти, мармури родовищ Північного Китаю, натуральна кольорова полірована галька для мощення, насипання доріжок і т.п.
Фахівці будівельного відділу об'єднання завжди готові дати професійні поради при розробці проектів і надати допомогу у всіх питаннях будівництва.