Корзина
12 отзывов
+38 050 548 14 05
Производители
Контакты
КП Гранит
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380505481405 Галина Кирилловна
+380682209585 granitkp@gmail.com
Татьяна
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул. Киевская - 18
Карта

Використання граніту в дизайні будинку

Натуральний камінь є гірською породою, мінералом, який в силу природного походження відрізняється особливою зносостійкість, міцність, довговічність, стійкість до перепадів температур і зміні вологості. Природний камінь завжди має високі естетичні якості. Найбільш поширеними видами природного каменю є граніт, мармур, доломіт, онікс, вапняк, травертин. Сучасне оздоблювальне обладнання дозволяє виконувати з каменю складні елементи інтер'єру і прикраси ландшафту, здатні задовольнити найвимогливіших споживачів цього виду продукції.

Граніт – найпоширеніша в континентальній земній корі гірська порода. Серед порід натурального каменю граніт відрізняє довговічність, міцність, стійкість до атмосферних і хімічних впливів. За рахунок цих унікальних властивостей, граніт широко застосовувався для оздоблення фасадів, декору і внутрішньої обробки приміщень. Високі ціни на природні камені, у тому числі і на граніт, у всі часи стримували потенційних споживачів.Натуральний граніт успішно використовується для зовнішнього і внутрішнього облицювання будівель і для виготовлення предметів інтер'єру (стільниць, балясини, підвіконь і т.д.).
Граніт – найпоширеніша гірська порода в континентальній земній корі. Це явнокристаллическая зерниста масивна виверження порода, що утворилася в результаті повільного охолодження і затвердіння на великій глибині магматичного розплаву. Граніт може сформуватися також при метаморфізмі, в результаті процесів гранитизации різних порід. Окремим гранітним масивів часто приписується то магматичне, то метаморфічне, а то й змішане походження.

Граніт давно використовується людьми в будівельній сфері завдяки однорідною структурою, великий міцності, приємною фарбуванні досить простим способів видобутку й обробки. Крім того, граніт має низьке водопоглинання і високу стійкість до морозу і забруднень. Ось чому він оптимальний для мощення як всередині приміщення, так і зовні. Однак варто пам'ятати, що таке приміщення буде мати трохи більш високий радіаційний фон, тому не рекомендується облицьовувати гранітом житлові приміщення. В інтер'єрі граніт застосовується також для оздоблення сходів, стін, створення стільниць, камінів, підлог і колон. Гранітний щебінь використовується для виготовлення пам'ятників. Основні недоліки граніту – шорстка поверхня. Через це на ньому накопичується бруд і кіптяву. А також є причиною розтріскування або викрашування при пожежі.

facebook twitter
Другие статьи