Корзина
12 отзывов
+38 050 548 14 05
Производители
Контакты
КП Гранит
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380505481405 Галина Кирилловна
+380682209585 granitkp@gmail.com
Татьяна
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул. Киевская - 18
Карта

Балясини і перила

Гранітні та мармурові балясини і перила опис

Балясини і перила з натурального граніту і мармуру - це функціональність і вишуканість. Спочатку придумані для зручності і безпеки, ці елементи перетворюють навіть звичайну сходи на витвір мистецтва і надають вашому дому шарм епохи класицизму.
Матеріали і кольори
Балясини з граніту

мармурові балясини


гранітні балясини

Для виготовлення балясин і поручнів, як правило, використовують граніт і мармур. Балясини з граніту - вічні, на них не впливає ні температура, ні вологість. Вони не руйнуються з часом і не втрачають свій зовнішній вигляд. Мармурові балясини сильніше схильні до впливу навколишнього середовища і їх термін служби в рази менше, ніж у гранітних, але вони прекрасно впишуться в витончений інтер'єр і прикрасять будь-який сходовий марш всередині приміщення.
Форми, розміри і фактури поверхні

Ми виробляємо три види балясин:
Точені Цей найпоширеніший вид балясин має в горизонтальному перетині коло.

Балясини і перила - це основні деталі балюстради, в яку також входять стовпи або тумби, що є опорними елементами всієї конструкції. Стовпи і тумби накриваються кришками, які можуть вінчати декоративні елементи: скульптури, кулі, чаші, світильники та інші вироби з граніту під замовлення.
Балясини з граніту Балясини з граніту

Таким чином, при створенні балюстради, крім балясин і поручнів, будуть потрібні стовпчики або тумби та кришки для них.

Тесані Такі балясини мають в перетині квадрат або у формі правильного багатокутника.

Різьблені Майже скульптура. Можуть мати дуже складну форму і їх найчастіше виготовляють вручну.
    
Ми можемо виготовити перила і балясини за ескізом і індивідуальними розмірами.
    
У цьому випадку потрібно враховувати:
    
для балясини діаметром до 120 мм найтонше місце - не менше 50 мм;
    
мінімальна товщина перил - 30 мм, при довжині до 1000 мм.

Фактура поверхні балясин і поручнів може бути полірованої, лощеной або з ефектом старовини.

застосування

У приватному будівництві гранітні і мармурові балясини використовують в оформленні сходових маршів (як всередині, так і зовні), у вигляді елементів фасадів будівель, балконів, в ландшафтному дизайні. Незважаючи на те, що балясини і перила несуть декоративну функцію, перш за все це безпека і зручність. Особливо коли в будинку є маленькі діти.

Не секрет, що використання балясин із граніту й поруччя надає будівлі солідний аристократичний вид. Тому їх використовують при будівництві державних установ, театрів, стилістичних будівель.

Виробництво і упаковка

Балясини і перила - вироби з замовними розмірами і формою, тому компанія «Еліт Граніт» виготовляє їх тільки на замовлення. Виробничі та сировинні можливості компанії дозволяють реалізувати найсміливіші задуми клієнтів. Вироби з граніту на замовлення - це можливість отримати унікальні, неповторні будівельні елементи, які гармонійно впишуться в Ваш інтер'єр. Обмежень за обсягами замовлення при цьому практично не існує. Для того що б уникнути проблем при транспортуванні виробів при відправці замовлення їх оглядає і упаковує співробітник ВТК.
Процес упаковки гранітних балясин
Доставка, вартість і терміни

Ми виробляємо і регулярно поставляємо мармурові та гранітні балясини, перила та інші вироби з граніту на замовлення в усі регіони Росії оперативно і недорого. Доставка проводиться прямо на об'єкт замовника. Крім того, для великих замовлень продукція може відвантажуватися партіями по мірі виготовлення.
Скористайтеся формою замовлення
facebook twitter
Другие новости