Корзина
14 отзывов
Гранитные изделия "КП Гранит"
+380 50 548 14 05
+380505481405
+380682209585

Накладные гранитные ступени

Накладні щаблі можуть бути не тільки прямими, але і радіальними, і навіть більш складної криволінійної форми. Радіальні щаблі відрізняються витонченістю і плавністю ліній, дозволяють точно втілити ідею дизайнера і архітектора, відповідати стілю.Радіальние ступені, за допомогою яких проводиться обробка сходів каменем, також мають мінімальну кількість стиків, виглядають цілісно і монолітно.
Прямі з плит

радіальні
з плит


Ще один різновид - накладні ступені з плит. Сходинки потрібного розміру збирають на об'єкті з модульних плит, найбільш відповідних за розміром. Радіальні щаблі в цьому випадку мають форму багатогранника. Це дозволяє істотно знизити вартість ступенів.
подступенок втоплений

подступенок
по краю


Положення подступенка щодо проступи може бути різним. Подступенок або втоплений під проступью, або вирівнюється по її краю. Останній варіант повинен використовуватися тільки усередині приміщень, так як в цьому випадку стик між проступью і подступенком не захищений від дощової води.

капельник


При зовнішньому застосуванні для захисту стику між проступью і подступенком від вологи ми рекомендуємо робити капельник. Це неглибокий пропил на нижньому боці виступаючого краю проступи, який не дозволяє воді досягати шва між проступью і подступенком і руйнувати його. Цю важливу деталь не видно, але вона дозволяє продовжити термін служби всієї конструкції.

При внутрішньому і особливо зовнішньому застосуванні накладних ступенів стик ступені і стіни закривають плінтусом. Він оберігає шов від вологи, маскує нерівності, підкреслює геометрію ступенів і робить перехід від ступені до стіни більш гармонійним, адже матеріал стіни не завжди збігається з матеріалом ступенів.

Торцеві профілі і фаски

Виступаюча частина проступи може мати різну форму - так званий торцевої профіль, який надає щаблях більш закінченого вигляду і захищає край проступи від відколів. Зазвичай торець проступи має ту ж фактуру поверхні, що і сама проступить. Але нерідко торець роблять полірованим, тоді як проступить може бути пиленой або термообработанной.

Обробці піддають тільки видимі торці проступи, в залежності від місця розміщення ступені і виду самих сходів.

Z A V B H

Для накладних ступенів торцевої профіль Z може мати фаску від 1 до 10 мм.

Як зробити сходи нескользкими


Протиковзка обробка всієї поверхні проступи
Найнадійніший і поширений спосіб - вся лицьова поверхня ступені цілком робиться термообработанной, бучардовану або залишається пиляної.


шорсткі смуги
Часткова термообробка або бучардірованіе полірованої проступи у вигляді смуг.
Стандарт: 1 смуга шириною 50 мм.
Кількість смуг, їх ширина і форма можуть бути індивідуальними.


паралельні пропили
На полірованої проступи роблять кілька паралельних пропилів.
Стандарт: 3 пропила глибиною 5 мм, шириною 5 мм, з інтервалом 30 мм.
Можливе виготовлення з індивідуальними параметрами.


Абразивна стрічка з клейовим шаром
Найпростіший і недорогий спосіб. Його перевага в тому, що стрічка може бути наклеєна на ступені безпосередньо на об'єкті.

Розміри

Накладні щаблі в розмір

У більшості випадків накладні ступені виробляють за індивідуальними розмірами під конкретний проект або вже готовий об'єкт. Тут вказані розміри, в межах яких виготовляється більшість ступенів.
Розміри накладних ступенів в розмір

Ширина проступи (B) - 300 ... 400 мм (макс. 2000 мм)
Висота подступенка (H) - 100 ... 200 мм
Довжина проступи без швів (L) - до 3000 мм.

Рекомендована товщина проступи і подступенка - 20 або 30 мм, але в індивідуальному порядку можлива будь-яка товщина від 20 мм і більше.

Слід враховувати, що чим довше деталь, тим товщі вона повинна бути. Камінь дуже міцний матеріал, але не еластичний, тому при великій довжині і недостатню товщину його легко зламати.

Накладні щаблі з плити

Цей вид накладних ступенів виготовляється з модульної плити, тому розміри ступенів фіксовані, а на довгих сходах буде більше швів. Але ці обмеження компенсуються істотно меншою вартістю (у порівнянні зі ступенями в розмір) і більшою свободою в підгонці при монтажі.
Розміри накладних ступенів з плит

Ширина проступи (B) - 300 ... 600 мм
Висота подступенка (H) - 100 ... 200 мм
Довжина кожного елемента (L) - 300, 400, 500 або 600 мм.

Рекомендована товщина проступи і подступенка - 20 або 30 мм, але в індивідуальному порядку можлива будь-яка товщина від 10 мм і більше.

Самий бюджетний варіант накладних ступенів - з плит 300 × 600 мм.

вага
Вага 1 м2
(Кг) Товщина (мм)
18 20 30 40 50
50 55 83 112 140


Так як кожен камінь має різну щільність, в цій таблиці наведено середня вага 1 квадратного метра каменю для середньої щільності (2800 кг / м3) в залежності від товщини деталі.

виробництво

Елементи для накладних ступенів виробляються з блоків і слябів шляхом розпилювання на стенорезная верстатах. Потім поверхні плити надають необхідну фактуру.в умовах цеху, так і прямо на об'єкті за допомогою компактних відрізних верстатів і ручного ріжучого інструмента.Упаковка Для упаковки деталей накладних ступенів використовуються дерев'яні ящики або піддони. При необхідності упаковка обмотується полімерною плівкою і стягується лентой.МонтажМонтаж накладних ступенів з натурального каменю вимагає специфічних професійних навичок, які дозволяють фахівцеві-лицювальнику оцінити конструктивні особливості об'єкта, характеристики природного каменю, умови його експлуатації. облицювання ступенів гранітом або іншими породами натурального каменю вимагає наявності спеціального обладнання і вміння з ним працювати. І просто «відчувати» камень.Есть велика спокуса заощадити на монтажі, запросивши для облицювання фахівців-КАФЕЛЬЩИК. Це можуть бути професіонали в своїй справі, але без досвіду роботи з каменем. На вашому об'єкті вони будуть отримувати цей досвід, ризикуючи вашим матеріалом і часом, який знадобитися на переделку.Поетому ми настійно рекомендуємо звертатися до фахівців, які мають достатній досвід роботи з природним каменем. Камінь - це живий матеріал, і якщо дотримати всі тонкощі роботи з ним, відмінні гранітні або мармурові сходи будуть радувати око багато годи.Преімущества і недостаткіНакладние щабля на відміну від цільних більш прості в укладанні, так як мають меншу вагу і дозволяють скорегувати розмір і форму прямо на об'екте.В більшості випадків накладні ступені можна виготовити по ширині сходового прольоту без швів і стиків. Це покращує зовнішній вигляд, підвищує надійність і довговічність облицювання, так як під деталі не проникає влага.Естественное перевага накладних ступенів - можливість без істотних додаткових витрат поєднувати різні фактури поверхні і різні камені на одному щаблі. Це дає нові варіанти для оформлення сходів з каменю. Використовуючи комбінацію навіть самих недорогих каменів, можна отримати цікавий і неордінарнийВоспользуйтесь формою замовлення