Корзина
12 отзывов
+38 050 548 14 05
Производители
Контакты
КП Гранит
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380505481405 Галина Кирилловна
+380682209585 granitkp@gmail.com
Татьяна
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул. Киевская - 18
Карта

Сходи з каменю

Сходи з каменю
Кам'яні сходи - одна з центральних складових будь-якого будови як всередині приміщення, так і на відкритому повітрі (наприклад, фасад будівлі). Сходи з каменю можна умовно розділити на дві категорії: складові вхідну групу, зазвичай розташування на вулиці, або сходи розташування в приміщенні, і які становлять міжповерхові переходи. Облицювання сходів каменем безпосередньо залежить від їх функціональної приналежності.
 

При високої прохідності та розташуванні в фасадної групі краще підійдуть сходи з штучного каменю, а так само з натурального каменю - тобто сходи з граніту. Сходи з граніту мають підвищену міцність, не втрачають свій колір і стійки до поступового стирання.

Сходи з мармуру також не схильні до стирання і, як правило, частіше зустрічаються всередині приміщень завдяки різноманітності фактур і декоративних властивостях.
 

Сходи з натурального каменю прослужить століття і головний плюс в облицюванні ступенів мармуром (або гранітом) полягає в тому, що якщо в процесі експлуатації на мармурових сходах з'являться відколи й подряпини - через час ці ступені можна відреставрувати і надати їм первісний вигляд. Наприклад, керамограніт на фасадній сходах розколеться через пару сезонів зими-весни, рідкий (литтєвий) камінь обов'язково зітреться і втратить свій первісний вигляд. А граніт або мармур вже говорять самі за себе і не дають хибним конкурентам навіть наблизитися до цього уявного суперництва серед матеріалів. Детальніше про це написано в наших статтях.

 
Гранітні сходи дає більш строгий зовнішній вигляд через відсутність виділяються прожилок, тому що граніт в основному володіє зернистим малюнком і переважно дає один колір. Сходинки для сходів на відкритому повітрі рекомендується робити з граніту, а для протиковзання на самі щаблі наносяться смуги антиковзання, або камінь шліфується, яку поверхню каменю вибирається спочатку з термічною обробкою (термооброблена). Термообробка - випал поверхні каменя для додання йому матовою шорсткою поверхні при збереженні гарного малюнка самого каменю. Наприклад, облицювання сходів гранітом з термічною обробкою поверхні не дасть на неї посковзнутися, і при цьому ступені з натурального каменю будуть здаватися полірованими, але тільки без блиску поверхні. Сходи з граніту також ідеально підходить для високопроходімих місць, офісних будівель і муніципальних об'єктах.

 
Всередині приміщення часто використовують облицювання ступенів мармуром, тому що ніщо не підкреслює тон інтер'єру, як мармур. І як всім відомо, мармур - це нескінченна класика всіх часів і народів. Якщо облицювання ступенів гранітом - це строгий тон, то мармур на сходах і підступний буде більш м'яко навіювати своїм теплим вітерцем витонченості та краси. Кожна ступінь з каменю - це матеріал, з яким може бути понад сто мільйонів років. Облицювання сходів мармуром буде не тільки радувати зовнішнім виглядом, а інший раз народжувати загадку і таємничість, дивлячись наживо на цей матеріал. Отже, сходи з мармуру - перевірено довговічний, красивий і зносостійкий матеріал. Єдиним реальним конкурентом граніту для облицювання сходів каменем на сьогоднішній день є агломерат - штучний камінь, який ми називаємо натуральним. Це перемелений кварц або граніт, змішаний з пігментом (для потрібного кольору). Єдиним і головним відмінністю агломерату від будь-яких інших штучних каменів, полягає в тому, що в процесі його виготовлення кварц або граніт здавлюється під потужним пресом і з отриманого моноліту викачується повітря. Такі технології є в Південній Кореї, Чехії, Італії або Америки, тому агломерат привозиться з цих же країн. Так що на кам'яні сходи можна застосовувати даний матеріал, який не має собі рівних серед інших синтетичних каменів (або як їх ще називають литними або рідкими камінням).
 
Так, обробка сходів каменем, наприклад фасадної сходи - задоволення відносно не з дешевих, але якщо все врахувати і порівняти з подальшими витратами інших варіантів облицювань (керамограніт, бетон, кераміка та ін.), То висновок впаде виключно на камінь, тому що один тільки показник по зносостійкості ступенів з граніту не залишить жодного шансу його конкуренту, заміннику.

Монтаж кам'яних сходів або драбини зі штучного каменю - довгий процес, тому що у кожному ступені з каменю є подступень, і якщо вона робиться також з каменю, то виникають додаткові стикувальні елементи, що в свою чергу вимагає більшого часу на ретельний підбір правильних і точних розмірів монтируемой сходи.
facebook twitter
Другие новости