Корзина
12 отзывов
+38 050 548 14 05
Производители
Контакты
КП Гранит
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380505481405 Галина Кирилловна
+380682209585 granitkp@gmail.com
Татьяна
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул. Киевская - 18
Карта

Плитка гранитная термообработанная

На сьогоднішній день термооброблені плитки з граніту є найбільш популярними серед всіх видів обробленої плитки. Для цього виду плитки характерна шорстка поверхня. Досягається даний ефект за допомогою випалювання газовими пальниками і під впливом високих температур. Термообработанная плитка використовується, як правило, для мощення майданчиків, тротуарів і пішохідних переходів, обробки вхідних груп будинків. Оскільки термооброблені плити не ковзають, вони є оптимальним варіантом при обробці зовнішніх пішохідних зон. Досить часто термооброблену плитку використовують для облицювання цоколів і зовнішніх стін будівель.

Благоустрій вулиць, різних зон відпочинку і простору перед будівлею вимагає особливої ​​уваги до вибору плитки. Граніт - унікальний матеріал, який має низку переваг. Він витримує великі навантаження, стійкий до впливу прямих сонячних променів, різких перепадів температур і низьких температур. Граніт простий в укладанні і догляді, абсолютно безпечний для навколишнього середовища і здоров'я людей і тварин.

facebook twitter
Другие новости