Корзина
12 отзывов
+38 050 548 14 05
Производители
Контакты
КП Гранит
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380505481405 Галина Кирилловна
+380682209585 granitkp@gmail.com
Татьяна
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул. Киевская - 18
Карта

Гранитные столешницы и полки в Киеве

Столешница з граніту часто є однією з головних елементів інтер'єру. Поверхность столешницы завжди є рівною благодяки фізичним властивостям граніту та спеціальної технології виготовлення гранітних столешників. Іменно тому в деяких ресотранах і кафе використовуються столешницы з граніту в якості основної матеріалу при виготовленні шліфувальних поверхонь.

столешница из гранита
Одним з переваг таких столешників є простота у обслуговуванні. Будь-яке забруднення можна видалити з поверхні гранітної столешниці за допомогою звичайної тряпки, в окремих випадках можливо потрібно застосувати спеціальні засоби. Тем не менее, поверхность столешницы всегда будет оставаться ровной и блестящей.

Гранитні столешницы не бояться високих температур, і ви можете спокійно ставити на них гарячі каструри, не побоюючись того, що столешниця поплавиться або змінить колір. Так само подібні столешницы дуже твердіе і міцні, що дозволяє їм зберегти попередній вид навіть після випадкового впливу ножом або іншим гострим предметом.

Ціна столешницы може залежати від багатьох факторів, основною з яких це складність поверхні. Іными словами, гранітная столешница майже завжди має додаткові випілки, для раковини або для вбудованої кухні. При однаковій площі столешників, їх вартість буде залежать від кількості цих випівок.

facebook twitter
Другие новости