Корзина
12 отзывов
+38 050 548 14 05
Производители
Контакты
КП Гранит
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380505481405 Галина Кирилловна
+380682209585 granitkp@gmail.com
Татьяна
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул. Киевская - 18
Карта

Гранитная брусчатка в Киеве

Гранітну бруківку в наші дні не можна назвати найпоширенішим матеріалом для мощення вулиць і приватних територій. Тим більше цінується цей матеріал: бруківка зустрічається в тих місцях, де потрібен особливий антураж, де кожен сантиметр простору оброблений ручною працею і досконально продуманий.

Бруковані гранітним каменем тротуари, доріжки і вулиці - це або історично витриманий стиль, або дороге будівництво, що включає облаштування ландшафту. У Києві гранітна бруківка зустрічається як в знакових і улюблених усіма місцях, так і в дорогих житлових кварталах, в тому числі за містом.

У нас ви можете купити гранітну бруківку за цінами виробника, від 1275 руб. за м2. Вартість залежить від величини вироби та складності його обробки - дешево обійдеться найпростіший гранітний камінь, трохи дорожче - тонко оброблений.

Камінь для мощення буває грубим, колота, пиляння, галтованная - тобто обкатаним до гладкості поверхні. Форма і розмір також різняться - можна вибрати прямі «цеглинки» або гранітну бруківку природної структури з природними нерівностями. У будь-якому випадку гранітна поверхню буде виглядати благородно, а часом навіть урочисто - у неї різні відтінки, малюнок, текстура, що залежить від походження породи. Ми видобуваємо граніт в декількох російських родовищах, що славляться унікальністю сировини, що видобувається.

facebook twitter
Другие новости