Корзина
12 отзывов
+38 050 548 14 05
Производители
Контакты
КП Гранит
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380505481405 Галина Кирилловна
+380682209585 granitkp@gmail.com
Татьяна
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул. Киевская - 18
Карта

Види гірських порід граніт

Види гірських порід граніт

Гірські породи розрізняються по твердості. Для обробки підлоги, наприклад, з твердих порід використовують головним чином граніт.

Ця порода утворилася мільйони років тому з повільно остигає в надрах землі магми. Граніт надзвичайно твердий, не боїться води і стійкий до забруднення. За своїми властивостями ідеально підходить громадським приміщенням і найбільш експлуатованим ділянкам житлових будинків: передпокою, кухні. Граніт має рівномірний малюнок і великий спектр відтінків.

мармур
Мармур - улюблений матеріал майстрів по каменю. Він може бути зеленим, білим, рожевим, блакитним, чорним, і т.д. Різноманітні відтінки виникають завдяки вмісту в більшій або меншій кількості оксидів різних металів і графіту. Але головну цінність мармуру складають прожилки, які утворюють оригінальний малюнок.
габро
Габро - чорна, темно-зелена, іноді плямиста порода. Часто застосовуються в якості будівельного і облицювального каменю високої міцності, для зовнішнього і внутрішнього облицювання, переважно у вигляді полірованих плит і для приготування щебеню і дорожнього каменю. Також габро дуже часто використовують в якості намогильних споруд (пам'ятники, облицювання місця поховання). Найчастіше для цих цілей використовують габро Карельських і українських родовищ.

травертин
Травертин - тендітна гірська порода, має невелику твердість і пористу будову. Травертин як правило має м'які, постільні колірні тони, але ніколи не буває однорідного кольору, він варіюється в колірних тонах, має прожилки або кольорові смуги. Шліфований травертин має не слизьку поверхню, тому часто застосовується в облицюванні ванних кімнат і басейнів.

facebook twitter
Другие новости