Корзина
12 отзывов
+38 050 548 14 05
Производители
Контакты
КП Гранит
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380505481405 Галина Кирилловна
+380682209585 granitkp@gmail.com
Татьяна
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул. Киевская - 18
Карта

Токовская гранитная плитка

Токовская гранитная плитка , фото 1
Токовская гранитная плитка , фото 2Токовская гранитная плитка , фото 3Токовская гранитная плитка , фото 4
  • В наличии
  • Оптом и в розницу

600 грн./кв.м

Токовская гранитная плитка
600 грн./кв.м
В наличииТоковская гранитная плитка
Купить
+380505481405
Галина Кирилловна
  • +380682209585 granitkp@gmail.com
Купить
+380505481405
Галина Кирилловна
  • +380682209585 granitkp@gmail.com
  • График работы
  • Адрес и контакты
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Один з найвідоміших видів граніту ― Токівський граніт, є декоративним каменем, що має темно-малиновий відтінок, але в залежності від складу може бути і сірим і червоним.   Глибина його залягання може доходити до декількох тисяч метрів.

Розмірковуючи про склад граніту, необхідно відзначити, що він являє собою з'єднання, що складається із слюди, польового шпату і кристалів кварцу. Приблизно 100 років тому почалася розробка кар'єру, сьогодні про неї нагадує безліч мостів, знань Москви, збудованих ще в тридцятих-п'ятдесятих роках двадцятого століття і облицьованих саме Токівське гранітом. Матеріал відноситься до категорії будівельних, проте в цих цілях його використовують досить рідко. І, в якості однієї з причин цього, не можна не відзначити, досить високий рівень радіоактивності матеріалу, приписуються йому другий або третій (залежно від арії) клас радіації, і завжди провокуючий суперечливе ставлення до матеріалу. Прийти до компромісного рішення вдалося завдяки тому, що сьогодні для зовнішніх робіт застосовується тільки граніт другого класу, а для будівництва об'єктів поза населеними пунктами ― третій. А сам клас радіації завжди відзначається під час покупки.

Саме висока радіоактивність Токовського граніту звужуючи сферу його застосування, обмежуючи її зовнішньою обробкою, незважаючи на те, що см матеріал досить довговічний і готується. Також граніт відрізняється приємним червоно-коричневим відтінком, позбавленим будь-яких сторонніх включень. Саме ця особливість стала однією з причин високого попиту на камінь ще в радянський час. А також став причиною широкого використання в якості матеріал для облицювання меморіальних споруд і тим, що саме Толковський граніт став одним з матеріалів, улюбленим представниками соц-арту. Також, Толковський граніт використовується для виготовлення надгробків пам'ятників, причому особливості структури і кольору матеріалу дозволяє нанесеному н нього зображенню виглядати значно контрастніше. Граніт з однорідним пейзажним малюнком найчастіше застосовується у сфері декоративного оформлення конструкцій різного типу.

Токовського граніт прекрасно тримає як полірування, так і обробку поверхні, що істотно полегшує роботу з ним. Він активно використовується для облицювання деталей пам'ятників і меморіальних споруд, а також будівель.

Об'ємна вага Токівського граніту дорівнює 2 640 кг на кубічний метр, водопоглинання близько 0,3%, пористість в районі 1,2%. Межа міцності граніту при стисненні наближається до показника 125 Мпа, зносостійкість близько 0,45 г / кв.см; морозостійкість до 50 циклів. Клас радіоактивної безпеки матеріал може варіюватися від першого до третього. Це показник неодмінно вказується при купівлі та характер застосування матеріалу багато в чому залежить саме від нього

facebook twitter
Характеристики
Основные
Вид элементаПлитка
Вид плиткиГранитная
Информация для заказа
  • Цена: 600 грн./кв.м