Корзина
12 отзывов
+38 050 548 14 05
Производители
Контакты
КП Гранит
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380505481405 Галина Кирилловна
+380682209585 granitkp@gmail.com
Татьяна
УкраинаЖитомирская областьЖитомирул. Киевская - 18
Карта

Емельяновская гранитная плитка

Емельяновская гранитная плитка, фото 1
Емельяновская гранитная плитка, фото 2Емельяновская гранитная плитка, фото 3Емельяновская гранитная плитка, фото 4
  • В наличии
  • Оптом и в розницу

2 000 грн./кв.м

Емельяновская гранитная плитка
2 000 грн./кв.м
В наличииЕмельяновская гранитная плитка
Купить
+380505481405
Галина Кирилловна
  • +380682209585 granitkp@gmail.com
Купить
+380505481405
Галина Кирилловна
  • +380682209585 granitkp@gmail.com
  • График работы
  • Адрес и контакты
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Назва гранітів має італо-латинське коріння і позначає інтрузивно гірську породу магматичного походження. Пласти граніту залягають в земній корі повсюдно на кожному з шести материків планети. Найбільші його родовища розташовані в місцях стиків тектонічних плит. Гранітний шар в земній корі істотно відрізняє континентальні плити від океанічних, в яких гранітні поклади практично не зустрічаються.

Гранітні камені мають досить одноманітний малюнок, який утворюють скупчення мінеральних речовин темних кольорів. Малюнок може краплистим, пунктирно-краплистим (цей вид зустрічається досить рідко), у вигляді ланцюжків кілець, подекуди здається іскристим. Цей ефект утворюється плоскими кристалами польового шпату в місцях зламів.

Ставлячись до категорії кислих гірських порід, граніт містить у своєму складі також радіоактивні рідкоземельні елементи. Простежується досить проста залежність ― чим більше в ньому кварцу, тим камінь радіоактивніше. Як правило, безпечними для людини вважаються породи, що мають середню твердість і віднесені до матеріалів, що володіє радіоактивністю класу А. Заборони на використання їх хоч для вуличних робіт, хоч для робіт всередині будинку немає.

Дуже широку сферу застосування мають граніти Омелянівського родовища, розташованого в Україні на території Житомирської області. Завдяки своїм характеристикам і здібності чудово поєднуватися з більшістю інших матеріалів граніти застосовуються в різних будівельних галузях, для внутрішніх і зовнішніх робіт з оздоблення приміщення, для виготовлення декоративної продукції типу підлогових ваз і балясин, а також у виробництві пам'ятників для ритуальних послуг.

Вироби з цих гранітів мають дуже тривалий експлуатаційний період і зберігають свій зовнішній вигляд і користувача якості протягом століть. Також у них досить високий поріг стійкості до механічних навантажень (граніт добре протистоїть стисненню ― його показники міцності за цим критерієм можуть коливатися від 701 до тисячі двісті тридцять одна мПа).

Ще однією характерною ознакою є хороша стійкість до зношування, а також до стирання (у середньому цей показник може змінюватися в діапазоні від 0.31 до 2.48 g / cm),

Емельяновском граніти стійкі до впливу природних явищ і хімічних речовин (у тому числі і кислот).

Структура гранітів однорідна, щільність ж відповідає середньому рівню і становить приблизно 2.6-2.64 тис. Кг / куб.м. Обробляють і розрізають їх зазвичай за допомогою алмазу. Також алмази використовують і для їх шліфування. Відполірувати цей камінь можна до дзеркального блиску. Цей блиск в зовнішнім облицюванні здатний зберігатися протягом довгих років.

Мінеральний склад гранітів обумовлений місцерозташуванням їх родовищ. Так, Ємельяновський граніти можуть на 20-80% складатися з мікрокліна, на 10-30 ― з плакіоглаза, зміст кварцев становить 15-70%, інші мінеральні добавки містяться в кількості, що не перевищує одного відсотка.

 
 
 
facebook twitter
Информация для заказа
  • Цена: 2 000 грн./кв.м